HÅRTORKAR, 2 st, Schweiz samt Italien, 1950-tal.

Hårtork SOLIS, Schweiz, Melamin. 1952.
Hårtork LESA, Italien, Melamin. 1950-tal.

Höjd ca 20 cm

Ej funktionstestad. Smärre slitage.

Proveniens

Torbjörn Lenskog Design Collection.

Inga bud
0
0
0
Utropspris
1 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (0 bud)