ANGELO MANGIAROTTI och RICHARD, bordsur, 2 st, Schweiz, 1900-talets mitt.

Angelo Mangiarotti, för Secticon, Schweiz.
Bordsur, Richard, Schweiz.
Höjd ca 5,5-12 cm

Ej funktionstestad. Smärre slitage.

Proveniens

Torbjörn Lenskog Design Collection.

Klubbat pris
1 700
151
157
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (22 bud)
7 okt 2018 21:56
1 700 SEK
8
7 okt 2018 21:35
1 600 SEK
7 okt 2018 21:35
1 500 SEK
8
7 okt 2018 21:35
1 400 SEK
7 okt 2018 21:35
1 300 SEK
8
7 okt 2018 21:35
1 200 SEK
7 okt 2018 21:35
1 100 SEK
7 okt 2018 21:35
1 000 SEK
7 okt 2018 1:09
920 SEK
7 okt 2018 1:09
870 SEK
7 okt 2018 1:08
820 SEK
7 okt 2018 1:08
770 SEK
6 okt 2018 23:47
720 SEK
6 okt 2018 19:06
700 SEK
6 okt 2018 19:06
650 SEK
6 okt 2018 19:06
600 SEK
6 okt 2018 18:01
550 SEK
6 okt 2018 18:01
500 SEK
2 okt 2018 20:55
450 SEK
2 okt 2018 20:55
400 SEK
1 okt 2018 11:59
350 SEK
29 sep 2018 17:14
300 SEK