RESESTRYKJÄRN, 4 st. 1940/50-tal.

Tillverkade av Kronan samt S.O. Wiklund AB.
Kronan modell Baby, trä samt stål. Höjd 6,5 cm.
S.O Wiklund modell Elit, bakelit och stål. Höjd 6 cm

Ej funktionstestad. Smärre slitage.

Proveniens

Torbjörn Lenskog Design Collection.

Inga bud
0
0
0
Utropspris
2 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (0 bud)