SCHOELLER & Co, bordsfläktar, "Libelle" 2 st, Tyskland, 1950-tal.

Modell Libelle Termo (kall- eller hetluft)
Modell Libelle (kalluft)
Höjd ca 28 cm

Ej funktionstestad. Smärre slitage.

Proveniens

Torbjörn Lenskog Design Collection.

Klubbat pris
1 850
164
171
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (16 bud)
5 okt 2018 20:48
1 850 SEK
5 okt 2018 20:48
1 750 SEK
5 okt 2018 1:02
1 650 SEK
5 okt 2018 1:02
1 550 SEK
5 okt 2018 1:02
1 400 SEK
5 okt 2018 1:02
1 300 SEK
5 okt 2018 1:02
1 100 SEK
5 okt 2018 1:02
1 000 SEK
5 okt 2018 1:01
700 SEK
5 okt 2018 1:01
650 SEK
5 okt 2018 1:01
600 SEK
5 okt 2018 1:01
550 SEK
4 okt 2018 9:17
450 SEK
3 okt 2018 16:42
400 SEK
1 okt 2018 14:19
350 SEK
27 sep 2018 17:51
300 SEK