BORDSFLÄKTAR, 2 st, AEG samt Siemens, 1950-tal.

Bordsfläkt TF 160, Siemens.
Bordsfläkt VE20, AEG.

Höjd 22-24 cm

Ej funktionstestad. Smärre slitage.

Proveniens

Torbjörn Lenskog Design Collection.

Klubbat pris
1 050
93
98
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (13 bud)
6 okt 2018 11:46
1 050 SEK
6 okt 2018 11:46
1 000 SEK
6 okt 2018 11:44
850 SEK
6 okt 2018 11:44
800 SEK
6 okt 2018 11:42
700 SEK
6 okt 2018 11:42
650 SEK
6 okt 2018 11:41
600 SEK
6 okt 2018 11:41
550 SEK
4 okt 2018 9:18
500 SEK
1 okt 2018 14:20
450 SEK
1 okt 2018 14:20
400 SEK
30 sep 2018 15:46
350 SEK
27 sep 2018 17:51
300 SEK