Arne Jones E1299

HENRY DREYFUSS, telefon, "Trimline", Western Electric, USA. 1960-tal.

Plast. Längd 21 cm

Smärre slitage. Ej funktionstestad.

Proveniens

Torbjörn Lenskog Design Collection.

Klubbat pris
350
33
38
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (2 bud)
7 okt 2018 17:30
350 SEK
27 sep 2018 13:20
300 SEK