HENRY DREYFUSS, reservoarpenna "Eversharp Skyline", 1943-48.

14k guld. Längd 13 cm

Smärre slitage. Ej funktionstestad.

Proveniens

Torbjörn Lenskog Design Collection.

Klubbat pris
750
66
69
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
7 okt 2018 22:41
750 SEK
7 okt 2018 21:58
700 SEK
7 okt 2018 18:41
650 SEK
7 okt 2018 18:15
600 SEK
7 okt 2018 13:19
550 SEK
6 okt 2018 23:29
500 SEK
6 okt 2018 23:00
450 SEK
3 okt 2018 23:08
400 SEK
2 okt 2018 8:49
350 SEK
27 sep 2018 15:42
300 SEK