DÖRRHANDTAG, 7 st, i Walter Gropius & Adolf Meyer-stil, 1920-40-tal.

Mässing och aluminium och stål. Olika storlekar.

Smärre slitage.

Proveniens

Torbjörn Lenskog Design Collection.

Klubbat pris
2 950
259
269
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (20 bud)
7 okt 2018 22:41
2 950 SEK
7 okt 2018 22:41
2 804 SEK
7 okt 2018 22:39
2 604 SEK
7 okt 2018 22:39
2 404 SEK
7 okt 2018 22:17
2 204 SEK
7 okt 2018 22:17
2 004 SEK
4 okt 2018 9:18
1 900 SEK
1 okt 2018 14:34
1 800 SEK
1 okt 2018 14:34
1 800 SEK
29 sep 2018 7:05
1 700 SEK
27 sep 2018 22:03
1 600 SEK
27 sep 2018 22:03
1 500 SEK
27 sep 2018 22:03
1 200 SEK
27 sep 2018 22:03
1 100 SEK
27 sep 2018 22:02
900 SEK
27 sep 2018 22:02
850 SEK
27 sep 2018 22:02
650 SEK
27 sep 2018 22:02
600 SEK
27 sep 2018 14:33
350 SEK
27 sep 2018 13:09
300 SEK