FOTOBOK, Christer Strömholm, "Vännerna från Place Blanche", signerad.

Christer Strömholm, "Vänner från Place Blanche", AB Tripod 1983, First Edition,hårdpärm. Dedikation: "CHRISTER AND Nick". Omslag med revor och slitage i övrigt i god kondition.

Omslag med revor och slitage.

Proveniens

Tuija Lindström Collection.

Klubbat pris
2 670
237
247
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (15 bud)
8
2 dec 2018 23:48
2 670 SEK
2 dec 2018 23:48
2 650 SEK
30 nov 2018 17:15
2 450 SEK
26 nov 2018 21:40
2 250 SEK
26 nov 2018 21:40
2 050 SEK
26 nov 2018 21:40
2 000 SEK
26 nov 2018 19:48
1 800 SEK
26 nov 2018 19:47
1 700 SEK
26 nov 2018 19:47
1 700 SEK
25 nov 2018 8:42
1 600 SEK
23 nov 2018 19:39
1 500 SEK
23 nov 2018 18:33
950 SEK
22 nov 2018 18:50
900 SEK
22 nov 2018 17:09
605 SEK
22 nov 2018 11:14
555 SEK
Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)702 63 70 57