Tuija Lindström

(Finland, 1950-2017)
Tuija Lindström
(Finland, 1950-2017)

TUIJA LINDSTRÖM, offset signerad och numrerad 95/128.

"Gemma", 1991. Detta ex framtaget ca år 2000.
Offset, bildyta 32,3 x 32 cm. Bladstorlek 50 x 40 cm. Oramad.

helhetsintrycket är mycket gott.

Proveniens

Tuija Lindström Collection.

Klubbat pris
2 800
247
258
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (21 bud)
8
2 dec 2018 14:43
2 800 SEK
1 dec 2018 19:20
2 600 SEK
8
1 dec 2018 19:20
2 500 SEK
8
1 dec 2018 10:28
2 400 SEK
1 dec 2018 8:44
2 200 SEK
1 dec 2018 8:37
2 000 SEK
1 dec 2018 8:37
2 000 SEK
29 nov 2018 8:49
1 900 SEK
28 nov 2018 21:28
1 800 SEK
28 nov 2018 21:28
1 700 SEK
28 nov 2018 21:28
1 700 SEK
28 nov 2018 13:19
1 600 SEK
28 nov 2018 13:19
1 500 SEK
28 nov 2018 13:19
1 400 SEK
25 nov 2018 23:07
1 300 SEK
25 nov 2018 23:06
1 200 SEK
25 nov 2018 23:06
1 100 SEK
23 nov 2018 20:58
1 000 SEK
23 nov 2018 13:18
450 SEK
22 nov 2018 16:12
355 SEK
22 nov 2018 11:11
300 SEK

Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)702 63 70 57