SNUSDOSA, silver, otydlig mästarstämpel, Moskva 1884.

Invändigt förgylld, rektangulär, niellodekor med bild från Kreml. Längd 11 cm, vikt 110 gram.

Slitage, små bucklor, rispor.

Klubbat pris
2 400
213
222
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
9 dec 2018 12:34
2 400 SEK
30 nov 2018 19:15
2 200 SEK
30 nov 2018 19:14
2 000 SEK
30 nov 2018 19:14
2 000 SEK
30 nov 2018 16:17
1 600 SEK
30 nov 2018 11:42
1 500 SEK