Madeleine Pyk – en samling F769

6:e Artellen, vodkakopp, silver och emalj, Moskva 1908-1917.

Förgylld, med rik polykrom dekor i cloissonéemalj. Höjd 5,5 cm.

Obetydligt slitage.

Klubbat pris
6 600
626
717
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (17 bud)
10 dec 2018 21:52
6 600 SEK
9
10 dec 2018 21:52
6 400 SEK
10 dec 2018 18:35
6 050 SEK
8
10 dec 2018 18:35
5 850 SEK
9 dec 2018 13:53
5 300 SEK
7 dec 2018 2:02
5 100 SEK
7 dec 2018 2:02
5 000 SEK
3 dec 2018 19:42
4 800 SEK
3 dec 2018 19:42
4 600 SEK
1 dec 2018 6:29
4 400 SEK
1 dec 2018 6:29
4 200 SEK
30 nov 2018 19:45
4 000 SEK
30 nov 2018 19:45
3 800 SEK
30 nov 2018 19:11
3 700 SEK
30 nov 2018 17:45
3 500 SEK
30 nov 2018 17:27
3 000 SEK
30 nov 2018 17:27
300 SEK