CHAMPAGNESTRUTAR, två stycken, snarlika, silver, icke identifierad mästarstämpel, Moskva 1843.

Förgyllda. Dekor i nielloteknik med motiv av bland annat Erimitaget, S:t Petersburg. Höjd 18 cm. Vikt 262 gram.

Bucklor. Slitage. Märken. Något sneda.

Klubbat pris
9 001
794
829
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (19 bud)
8
10 dec 2018 17:03
9 001 SEK
10 dec 2018 17:03
9 000 SEK
10 dec 2018 16:17
8 700 SEK
8
10 dec 2018 16:17
8 500 SEK
10 dec 2018 16:16
8 201 SEK
8
10 dec 2018 16:16
8 001 SEK
10 dec 2018 16:16
7 701 SEK
8
10 dec 2018 16:16
7 501 SEK
10 dec 2018 16:16
7 201 SEK
8
10 dec 2018 16:16
7 001 SEK
10 dec 2018 16:15
6 401 SEK
8
10 dec 2018 16:15
6 201 SEK
1 dec 2018 23:41
6 000 SEK
1 dec 2018 19:30
5 200 SEK
30 nov 2018 21:05
4 000 SEK
30 nov 2018 14:18
3 500 SEK
30 nov 2018 13:03
3 201 SEK
30 nov 2018 11:11
3 000 SEK
30 nov 2018 11:09
400 SEK
Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02