Sockerskål med hänkel, icke identifierad mästarstämpel, S:t Petersburg 1871.

Rund, på tre kulfötter, slät med fällbar hänkel. Diameter 11 cm, vikt 215 gram.

Små bucklor, repor, slitage.

Klubbat pris
1 500
133
139
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
10 dec 2018 22:08
1 500 SEK
10 dec 2018 22:02
1 300 SEK
10 dec 2018 19:11
1 200 SEK
9 dec 2018 17:13
1 000 SEK
1 dec 2018 8:36
900 SEK
1 dec 2018 8:16
350 SEK
30 nov 2018 12:14
300 SEK