Jacob Wiberg, charka, silver, Moskva 1847.

Förgylld, med dekor av graverade bladslingor mot punsad fond. Längd 18 cm, vikt 210 gram.

Slitage.

Klubbat pris
18 501
1 633
1 704
Utropspris
12 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
10 dec 2018 21:52
18 501 SEK
10 dec 2018 21:52
18 001 SEK
10 dec 2018 21:51
16 501 SEK
10 dec 2018 21:51
16 001 SEK
10 dec 2018 15:05
13 500 SEK
10 dec 2018 15:05
13 000 SEK
5 dec 2018 21:11
12 500 SEK
5 dec 2018 21:11
12 000 SEK
5 dec 2018 21:10
11 500 SEK
5 dec 2018 21:10
11 000 SEK
30 nov 2018 19:05
10 000 SEK