Silver ÖvrigtRyskt silver
1118751
TEDOSA, filigran, silver, Moskva 1800-tal.
Tedosa, filigran, silver, moskva 1800-tal.

Oval med lock, rik dekor av blommönster, längd 8,5, höjd 9 cm. Vikt 129 gram.

Åldersrelaterat slitage.

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Slutpris
4 700
441
488
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
10 dec 2018 21:53
4 700 SEK
10 dec 2018 21:53
4 500 SEK
10 dec 2018 21:53
4 200 SEK
10 dec 2018 21:53
4 000 SEK
10 dec 2018 18:31
3 400 SEK