TEDOSA, filigran, silver, Moskva 1800-tal.

Oval med lock, rik dekor av blommönster, längd 8,5, höjd 9 cm. Vikt 129 gram.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
4 700
417
440
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
10 dec 2018 21:53
4 700 SEK
10 dec 2018 21:53
4 500 SEK
10 dec 2018 21:53
4 200 SEK
10 dec 2018 21:53
4 000 SEK
10 dec 2018 18:31
3 400 SEK
10 dec 2018 18:31
3 200 SEK
30 nov 2018 17:56
3 000 SEK
30 nov 2018 13:04
1 001 SEK
30 nov 2018 12:16
607 SEK
30 nov 2018 11:37
555 SEK
30 nov 2018 11:11
300 SEK
Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02