1090202

Maria Lindberg

(Sverige, Född 1958)
Maria lindberg, teckning och collage signerad and daterad 1997 på etikett a tergo.

MARIA LINDBERG, teckning och collage signerad and daterad 1997 på etikett a tergo

"Close but no cigar". 38 x 45 cm.

Ej examinerad ur ram.

Proveniens

James van Damme Gallery, Bryssel.

Louise Wrede
Louise Wrede
Specialist samtida konst, Private Sales
+46 (0)739 40 08 19

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Utropspris
6 000 SEK
Rekommendationer