Peter Ern

(Sverige, Född 1965)
Peter Ern
(Sverige, Född 1965)

PETER ERN, Olja och akryl på pannå. Signerad och daterad 2015 a tergo.

Utan titel. 60 x 50 cm.

Klubbat pris
13 000
1 233
1 412
Utropspris
12 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
17 feb 2019 19:06
13 000 SEK
17 feb 2019 19:06
12 500 SEK
17 feb 2019 19:05
12 000 SEK
17 feb 2019 19:05
11 500 SEK
17 feb 2019 19:05
11 000 SEK
17 feb 2019 19:05
10 500 SEK
17 feb 2019 17:00
10 000 SEK
12 feb 2019 8:41
9 000 SEK
7 feb 2019 19:52
8 000 SEK

Louise Wrede
Louise Wrede
Chef konstavdelningen, Specialist samtida konst, Private Sales
+46 (0)739 40 08 19