Ai Weiwei

(Kina, Född 1957)
Ai Weiwei
(Kina, Född 1957)

AI WEIWEI, signerad i blyerts Ai Weiwei och Herzog & de Meuron, screenprint, numrerad 71/200.

"Serpentine Gallery Pavilion". Utförd 2012. Bladstorlek 83 x 83 cm. Publicerad av Serpentine Gallery, London. Ramad.

Ej examinerad ur ram.

Klubbat pris
21 500
1 908
2 011
Utropspris
15 000 SEK
Budhistorik (33 bud)
10
17 feb 2019 19:17
21 500 SEK
11
17 feb 2019 19:17
21 000 SEK
11
17 feb 2019 19:16
20 000 SEK
9
17 feb 2019 19:15
20 000 SEK
11
17 feb 2019 19:14
19 500 SEK
9
17 feb 2019 19:13
19 000 SEK
11
17 feb 2019 19:13
19 000 SEK
9
17 feb 2019 19:12
18 500 SEK
10
17 feb 2019 19:11
18 000 SEK
9
17 feb 2019 19:11
18 000 SEK
10
17 feb 2019 19:11
17 500 SEK
11
17 feb 2019 19:11
17 000 SEK
9
17 feb 2019 19:11
17 000 SEK
11
17 feb 2019 19:11
16 500 SEK
9
17 feb 2019 19:10
16 000 SEK
11
17 feb 2019 19:10
15 500 SEK
10
17 feb 2019 19:05
15 000 SEK
9
17 feb 2019 19:05
15 000 SEK
10
17 feb 2019 19:04
14 500 SEK
8
17 feb 2019 18:54
14 000 SEK
17 feb 2019 18:54
13 600 SEK
17 feb 2019 18:20
13 500 SEK
9
17 feb 2019 16:28
13 000 SEK
8
17 feb 2019 15:56
12 500 SEK
17 feb 2019 15:56
12 100 SEK
17 feb 2019 14:28
12 000 SEK
9 feb 2019 18:41
11 001 SEK
8 feb 2019 18:14
7 500 SEK
8 feb 2019 7:30
6 000 SEK
7 feb 2019 22:12
5 000 SEK
7 feb 2019 20:51
3 200 SEK
7 feb 2019 20:40
3 000 SEK
7 feb 2019 17:23
2 000 SEK

Louise Wrede
Louise Wrede
Specialist samtida konst, Private Sales
+46 (0)739 40 08 19