Alan Green

(Storbritannien, 1932-2003)
Alan Green
(Storbritannien, 1932-2003)

ALAN GREEN, olja på duk, signerad och daterad -88 à tergo.

"Blue - Red - Violet". Duk 95 x 95 cm.

Ställvis slitage.

Proveniens

Annely Juda Fine Art, London.

Klubbat pris
20 000
1 765
1 842
Utropspris
30 000 SEK
Budhistorik (16 bud)
8
15 feb 2019 0:14
20 000 SEK
8
15 feb 2019 0:14
19 501 SEK
8
15 feb 2019 0:14
19 001 SEK
8
15 feb 2019 0:13
18 501 SEK
8
15 feb 2019 0:13
18 001 SEK
8
15 feb 2019 0:13
17 001 SEK
8
15 feb 2019 0:12
16 501 SEK
8
15 feb 2019 0:08
16 001 SEK
12 feb 2019 21:13
15 501 SEK
9 feb 2019 18:42
15 001 SEK
8 feb 2019 23:12
9 500 SEK
8 feb 2019 15:29
8 888 SEK
8 feb 2019 14:14
7 500 SEK
8 feb 2019 10:03
7 000 SEK
7 feb 2019 22:02
5 000 SEK
7 feb 2019 17:47
2 000 SEK