Lisa Källsen

(Sverige, Född 1971)
Lisa Källsen
(Sverige, Född 1971)

LISA KÄLLSEN, olja på pannå, signerad.

"Ormvråk". Utförd 2005. Pannå 46 x 33 cm.

Proveniens

Bo Ahlstrand.

Klubbat pris
3 455
328
375
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
17 feb 2019 18:41
3 455 SEK
17 feb 2019 18:41
3 255 SEK
17 feb 2019 15:14
3 000 SEK
17 feb 2019 11:15
2 800 SEK
17 feb 2019 8:51
2 600 SEK
17 feb 2019 8:51
2 500 SEK
16 feb 2019 11:51
2 400 SEK
10 feb 2019 23:41
2 200 SEK
8 feb 2019 18:25
2 000 SEK

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst, ansvarig äldre måleri
+46 (0)739 400 801