MATTA Tibet semiantik ca 129 x 67 cm

Åldersrelaterat slitage. Avkortad Fläckar. Fällning. Lagning.

Klubbat pris
1 800
160
168
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
7 okt 2018 21:43
1 800 SEK
7 okt 2018 21:43
1 700 SEK
5 okt 2018 18:41
1 500 SEK
1 okt 2018 0:00
1 200 SEK
30 sep 2018 10:22
1 000 SEK
25 sep 2018 17:46
500 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13