LESNEY MATCHBOX SERIES 4 st, bland annat Caterpillar Bulldozer RW 18B-1.

-Caterpillar Bulldozer RW 18B-1 (E) Boxtyp E. Längd 5 cm. Box med slitage och skador.
-Field Car RW 18E-2 (NM) Ingen box. Längd 6,5 cm.
-MG TD Sports car RW 19A-1- (M) Ingen box. Längd 5 cm.
-Foden Concrete Truck RW 21D-1 (NM) Boxtyp E. Längd 7 cm.

Skicket anges som MINT (M),NEAR MINT (NM), EXCELLENT (E), GOOD (G), WORN (W), DEFECT (D). Skicket anges inom parentes i beskrivningen.

Klubbat pris
550
49
51
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
11 nov 2018 22:11
550 SEK
11 nov 2018 22:10
500 SEK
11 nov 2018 22:10
458 SEK
11 nov 2018 22:04
350 SEK
10 nov 2018 16:23
300 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

238. Torsten Andersson, "Tygskulptur".
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
Budhistorik
85 000

ditt bud
80 000

ditt bud
75 000

ditt bud
70 000

ditt bud
65 000

ditt bud
60 000

ditt bud
55 000

ditt bud
50 000

ditt bud
48 000

ditt bud
Aktuellt bud:
85 000 SEK