LESNEY MATCHBOX SERIES 6 st, bland annat D Type Jaguar RW 41A-1.

- D Type Jaguar RW 41A-1 (NG) Ingen box. Längd 5,5 cm.
- GMC Refridgerator Truck RW (M) Boxtyp E. Längd 7,5 cm.
-Citroen DS 19 RW 66A-1 (E) Ingen box. Längd 6 cm.
-Greyhound Bus RW 66C-3 (M) Boxtyp E. Längd 7,5 cm. Box med slitage och lagning.
-Ford Grit Speader Truck RW 70B-2 (M) Boxtyp E. LÄngd 7 cm. Box med slitage.
-Standard Jeep RW 72B-3 (NM) Ingen box. Längd 6 cm.

Skicket anges som MINT (M),NEAR MINT (NM), EXCELLENT (E), GOOD (G), WORN (W), DEFECT (D). Skicket anges inom parentes i beskrivningen.

Klubbat pris
650
58
60
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (8 bud)
11 nov 2018 21:47
650 SEK
11 nov 2018 20:57
600 SEK
11 nov 2018 20:49
550 SEK
11 nov 2018 20:49
500 SEK
11 nov 2018 20:49
450 SEK
11 nov 2018 18:27
400 SEK
4 nov 2018 22:21
350 SEK
3 nov 2018 22:41
300 SEK