LARS ENGLUND, Tuschteckning, signerad och daterad -49.
"Auktion". 13,5 x 12,5 cm.
Oramad/unframed.
Klubbat pris
900
79
83
Utropspris
2 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (13 bud)
28 okt 2018 21:06
900 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
28 okt 2018 21:06
850 SEK
28 okt 2018 21:06
850 SEK
28 okt 2018 21:05
750 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 7
28 okt 2018 21:03
700 SEK
28 okt 2018 21:03
700 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 6
28 okt 2018 21:02
550 SEK
19 okt 2018 21:57
500 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
18 okt 2018 19:56
450 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
18 okt 2018 14:16
400 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1
18 okt 2018 14:16
355 SEK
18 okt 2018 10:54
350 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
18 okt 2018 10:16
300 SEK