LARS ENGLUND, Blyertsteckning, signerad och daterad -51.
"Skiss". 17,5 x 14 cm.
Oramad/unframed.
Klubbat pris
1 500
131
137
Utropspris
2 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (11 bud)
28 okt 2018 21:00
1 500 SEK
28 okt 2018 21:00
1 400 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
28 okt 2018 20:59
1 300 SEK
28 okt 2018 20:59
1 200 SEK
28 okt 2018 20:59
900 SEK
28 okt 2018 20:59
850 SEK
28 okt 2018 20:59
750 SEK
28 okt 2018 20:59
700 SEK
28 okt 2018 20:05
400 SEK
28 okt 2018 20:05
350 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
25 okt 2018 22:42
300 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1