LARS ENGLUND, Kritteckning, signerad och daterad -54.
Utan titel. 10 x 12 cm.
Oramad/unframed.
Klubbat pris
1 500
132
140
Utropspris
2 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (17 bud)
28 okt 2018 21:10
1 500 SEK
28 okt 2018 21:10
1 405 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 7
28 okt 2018 21:07
1 305 SEK
28 okt 2018 21:07
1 205 SEK
28 okt 2018 21:07
1 105 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 6
28 okt 2018 21:06
1 005 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
28 okt 2018 21:06
1 000 SEK
28 okt 2018 21:06
900 SEK
28 okt 2018 21:06
850 SEK
28 okt 2018 21:06
800 SEK
28 okt 2018 21:06
750 SEK
28 okt 2018 21:05
550 SEK
28 okt 2018 20:13
500 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
27 okt 2018 20:24
450 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
23 okt 2018 17:42
400 SEK
22 okt 2018 12:18
350 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
18 okt 2018 10:01
300 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1