LARS ENGLUND, Blyertsteckning, signerad och daterad -52.
Utan titel. 21 x 18 cm.
Oramad/unframed.
Klubbat pris
850
75
78
Utropspris
2 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (14 bud)
28 okt 2018 22:20
850 SEK
28 okt 2018 22:20
850 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
28 okt 2018 22:20
800 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
28 okt 2018 22:19
750 SEK
28 okt 2018 22:19
700 SEK
28 okt 2018 22:19
700 SEK
28 okt 2018 22:18
650 SEK
28 okt 2018 22:16
600 SEK
28 okt 2018 22:16
555 SEK
28 okt 2018 22:15
501 SEK
28 okt 2018 22:15
500 SEK
28 okt 2018 21:48
400 SEK
28 okt 2018 20:38
350 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
22 okt 2018 12:18
300 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1