LARS ENGLUND, Blyertsteckning, signerad och daterad -51.
Utan titel. 30 x 17 cm.
Oramad/unframed.
Klubbat pris
2 800
246
261
Utropspris
2 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (16 bud)
28 okt 2018 21:52
2 800 SEK
8
28 okt 2018 21:52
2 600 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 8
28 okt 2018 21:51
2 300 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 7
28 okt 2018 21:38
2 100 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 6
28 okt 2018 21:38
2 000 SEK
28 okt 2018 21:37
1 900 SEK
28 okt 2018 21:37
1 800 SEK
28 okt 2018 18:44
1 200 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
27 okt 2018 12:38
1 100 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
27 okt 2018 12:38
1 000 SEK
26 okt 2018 14:30
550 SEK
26 okt 2018 14:30
500 SEK
23 okt 2018 10:02
450 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
23 okt 2018 10:02
400 SEK
18 okt 2018 20:04
350 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
18 okt 2018 10:08
300 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1