LARS ENGLUND, Kritteckning, signerad och daterad -51.
Utan titel. 9 x 18 cm.
Oramad/unframed.
Klubbat pris
1 400
122
128
Utropspris
2 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (13 bud)
28 okt 2018 22:03
1 400 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
28 okt 2018 22:03
1 300 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
28 okt 2018 22:02
1 200 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 6
28 okt 2018 22:00
1 100 SEK
28 okt 2018 22:00
1 001 SEK
28 okt 2018 21:58
750 SEK
28 okt 2018 21:58
700 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
28 okt 2018 21:55
650 SEK
28 okt 2018 21:55
600 SEK
28 okt 2018 19:29
450 SEK
28 okt 2018 19:28
400 SEK
28 okt 2018 12:18
350 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
19 okt 2018 10:30
300 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1