LARS ENGLUND, Kritteckning, signerad och daterad Puerto dela Cruz jan -54.
Utan titel. 22 x 20 cm.
Oramad/unframed.
Klubbat pris
3 000
265
276
Utropspris
4 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (15 bud)
28 okt 2018 21:34
3 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 7
28 okt 2018 21:33
2 800 SEK
28 okt 2018 21:33
2 600 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
28 okt 2018 21:33
2 400 SEK
28 okt 2018 21:32
2 200 SEK
28 okt 2018 21:32
1 900 SEK
8
28 okt 2018 21:30
1 600 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 8
28 okt 2018 21:29
1 500 SEK
28 okt 2018 21:28
1 400 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 6
28 okt 2018 21:10
800 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
28 okt 2018 20:10
650 SEK
28 okt 2018 19:37
505 SEK
26 okt 2018 10:00
405 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
18 okt 2018 20:13
355 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
18 okt 2018 10:07
300 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1