LARS ENGLUND, Tuschteckning, signerad och daterad -49.
Utan titel. 17 x 13 cm.
Oramad/unframed.
Klubbat pris
900
79
83
Utropspris
2 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (13 bud)
28 okt 2018 22:06
900 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
28 okt 2018 22:04
850 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 6
28 okt 2018 22:04
800 SEK
28 okt 2018 22:03
750 SEK
28 okt 2018 22:03
750 SEK
28 okt 2018 22:02
700 SEK
28 okt 2018 22:02
650 SEK
28 okt 2018 22:01
550 SEK
28 okt 2018 22:01
500 SEK
28 okt 2018 21:58
450 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
28 okt 2018 18:46
400 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
19 okt 2018 21:59
350 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
18 okt 2018 20:00
300 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1