LARS ENGLUND, Tuschteckningar, 2 st, signerade och daterad -51.
Nature morte/Utan titel. 9 x 11 cm, 11 x 11 cm.
Oramade/unframed.
Klubbat pris
1 200
105
112
Utropspris
2 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (12 bud)
28 okt 2018 21:38
1 200 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
28 okt 2018 21:36
1 100 SEK
28 okt 2018 21:36
1 000 SEK
28 okt 2018 21:36
850 SEK
28 okt 2018 21:36
800 SEK
28 okt 2018 21:04
650 SEK
28 okt 2018 21:04
600 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
28 okt 2018 21:03
550 SEK
28 okt 2018 21:03
500 SEK
27 okt 2018 13:48
400 SEK
27 okt 2018 13:48
350 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
24 okt 2018 17:04
300 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1