Vivianna Torun Bülow-Hübe

(Sverige, 1927-2004)
Vivianna Torun Bülow-Hübe
(Sverige, 1927-2004)

VIVIANNA TORUN BÜLOW-HÜBE, ring, för Georg Jensen, Danmark, efter 1945.

Silver. Ring med äggformat hänge, stämplad 'Torun'. Modell nr 156. Storlek 17,25/54. Vikt 7,8 g.

Slitage.

Klubbat pris
3 602
316
328
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (33 bud)
8
29 nov 2018 21:49
3 602 SEK
29 nov 2018 21:49
3 510 SEK
29 nov 2018 21:47
3 401 SEK
8
29 nov 2018 21:45
3 201 SEK
29 nov 2018 21:45
3 010 SEK
29 nov 2018 21:44
3 000 SEK
9
29 nov 2018 21:44
2 800 SEK
9
29 nov 2018 21:39
2 715 SEK
8
26 nov 2018 10:11
2 515 SEK
26 nov 2018 10:11
2 500 SEK
25 nov 2018 22:23
2 310 SEK
25 nov 2018 15:42
2 110 SEK
25 nov 2018 15:42
2 010 SEK
23 nov 2018 18:35
1 990 SEK
23 nov 2018 18:35
1 890 SEK
23 nov 2018 18:34
1 790 SEK
23 nov 2018 18:34
1 690 SEK
22 nov 2018 17:10
1 590 SEK
20 nov 2018 21:38
1 500 SEK
20 nov 2018 21:38
1 400 SEK
20 nov 2018 21:38
1 300 SEK
20 nov 2018 21:37
1 100 SEK
20 nov 2018 21:37
1 000 SEK
20 nov 2018 21:37
850 SEK
20 nov 2018 21:37
800 SEK
20 nov 2018 13:01
610 SEK
20 nov 2018 13:01
560 SEK
20 nov 2018 13:00
510 SEK
20 nov 2018 13:00
460 SEK
19 nov 2018 22:26
410 SEK
19 nov 2018 22:25
360 SEK
19 nov 2018 18:31
350 SEK
19 nov 2018 18:11
300 SEK