Inger Persson

(Sverige, Född 1936)
Inger Persson
(Sverige, Född 1936)

INGER PERSSON, väggplaketter, 2 st, stengods, osignerade.

En med vit blomma mot gul fond, 29,5 x 29,5 cm, samt en med dekor av prickar i gult och blått, 45 x 30 cm.

Sedvanligt ytslitage. Krackelyrer. Den gul/vita med smärre nagg. Repor.

Proveniens

Inger Persson

Klubbat pris
2 474
220
229
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
21 okt 2018 18:06
2 474 SEK
21 okt 2018 18:06
2 274 SEK
13 okt 2018 16:43
1 900 SEK
13 okt 2018 16:43
1 800 SEK
13 okt 2018 16:43
1 600 SEK
13 okt 2018 16:43
1 500 SEK
13 okt 2018 4:43
1 100 SEK
12 okt 2018 15:43
1 000 SEK