INGER PERSSON, vaser, 2 st, porslin, en osignerad provmodell, en Rörstrand, signerad.
Olika färger och mönster. Höjd 20,5 cm.
Smärre slitage. Färgrepor.
Proveniens
Inger Persson
Klubbat pris
900
79
83
Utropspris
2 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (14 bud)
21 okt 2018 22:13
900 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
21 okt 2018 22:13
866 SEK
21 okt 2018 18:16
850 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 6
21 okt 2018 10:23
800 SEK
18 okt 2018 12:52
750 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
18 okt 2018 12:52
717 SEK
16 okt 2018 17:31
651 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
13 okt 2018 22:29
601 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
13 okt 2018 22:29
555 SEK
13 okt 2018 22:29
550 SEK
13 okt 2018 22:29
500 SEK
13 okt 2018 22:29
450 SEK
13 okt 2018 22:29
400 SEK
12 okt 2018 17:08
300 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1