LITOGRAFISK AFFISCH, E.G. Bratt Studios, Göteborg, Ivar Haeggströms Boktr. A.B., Stockholm 1947.

"Your Sweden Trip on a Swedish Ship! Transatlantic, Göteborg". Bladstorlek 99 x 62 cm.

Ej examinerad ur ram. Kantslitage.

Klubbat pris
1 750
155
162
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (21 bud)
8
28 nov 2018 22:14
1 750 SEK
28 nov 2018 15:41
1 650 SEK
28 nov 2018 15:41
1 600 SEK
28 nov 2018 15:41
1 550 SEK
28 nov 2018 15:41
1 450 SEK
28 nov 2018 13:04
1 350 SEK
27 nov 2018 20:23
1 250 SEK
27 nov 2018 20:23
1 200 SEK
27 nov 2018 6:40
1 150 SEK
27 nov 2018 6:40
1 050 SEK
26 nov 2018 19:12
950 SEK
26 nov 2018 19:12
900 SEK
25 nov 2018 18:33
850 SEK
25 nov 2018 18:33
800 SEK
25 nov 2018 18:33
750 SEK
25 nov 2018 18:33
700 SEK
22 nov 2018 2:38
650 SEK
22 nov 2018 2:38
600 SEK
21 nov 2018 10:58
400 SEK
21 nov 2018 10:39
350 SEK
21 nov 2018 8:05
300 SEK