Kumi Sugai

(Japan, 1919-1996)
Kumi Sugai
(Japan, 1919-1996)

KUMI SUGAI, färglitografi, signerad och daterad -64

Komposition. Bildstorlek 63 x 47 cm.

Ej examinerad ur ram. Gulnad.

Proveniens

Hans Eklund, Stockholm.

Klubbat pris
4 123
364
380
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
27 jan 2019 22:20
4 123 SEK
27 jan 2019 22:20
4 000 SEK
26 jan 2019 0:59
3 200 SEK
26 jan 2019 0:59
3 000 SEK
24 jan 2019 23:12
2 200 SEK
23 jan 2019 2:20
2 000 SEK

Lena Rydén
Lena Rydén
Chef konst, specialist modern och klassisk konst
+46 (0)707 78 35 71

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

325A. Marie-Louise Ekman, matta/vävd tapet, "Utan titel" rölakan och flossa, ca 202 x 158 cm, signerad AB MMF MLE.
Utropspris
150 000 - 200 000 SEK
Budhistorik
Budgivningen avslutad
Fair warning
125 000

ditt bud
Aktuellt bud:
125 000 SEK