Hans Viksten

(Sverige, 1926-1987)
Hans Viksten
(Sverige, 1926-1987)

HANS VIKSTEN, Olja på duk, signerad och daterad -65.

Utan titel. 45 x 42 cm.

Ytsmuts, krackelerad.

Konstnär

Klubbat pris
3 000
285
326
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
11 nov 2018 22:40
3 000 SEK
11 nov 2018 22:37
2 500 SEK
11 nov 2018 22:37
2 100 SEK
11 nov 2018 22:01
1 401 SEK
3 nov 2018 19:58
1 301 SEK
1 nov 2018 20:53
1 201 SEK
1 nov 2018 9:49
1 100 SEK