1094064
Hans Viksten
(1926-1987)

HANS VIKSTEN, olja på pannå, signerad och daterad -72.

Uggla på gren. 21 x 15 cm.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
5 700
536
604
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (29 bud)
11 nov 2018 13:35
5 700 SEK
8
11 nov 2018 13:35
5 500 SEK
5 nov 2018 8:42
5 300 SEK
5 nov 2018 8:42
5 100 SEK
5 nov 2018 7:59
5 000 SEK