Hans Viksten

(Sverige, 1926-1987)
Hans Viksten
(Sverige, 1926-1987)

HANS VIKSTEN, olja på pannå, signerad och daterad -72.

Uggla på gren. 21 x 15 cm.

Konstnär

Klubbat pris
5 700
541
619
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (29 bud)
11 nov 2018 13:35
5 700 SEK
8
11 nov 2018 13:35
5 500 SEK
5 nov 2018 8:42
5 300 SEK
5 nov 2018 8:42
5 100 SEK
5 nov 2018 7:59
5 000 SEK
5 nov 2018 7:59
4 800 SEK
5 nov 2018 7:59
4 600 SEK
4 nov 2018 13:33
4 400 SEK
2 nov 2018 9:01
4 200 SEK
2 nov 2018 9:01
4 000 SEK
2 nov 2018 9:01
4 000 SEK
31 okt 2018 21:46
3 200 SEK
31 okt 2018 21:45
3 000 SEK
31 okt 2018 21:45
3 000 SEK
31 okt 2018 16:37
2 200 SEK
31 okt 2018 16:37
2 000 SEK
31 okt 2018 16:36
1 700 SEK
31 okt 2018 16:36
1 600 SEK
31 okt 2018 16:15
1 300 SEK
31 okt 2018 16:15
1 200 SEK
31 okt 2018 16:15
1 100 SEK
31 okt 2018 16:15
1 000 SEK
31 okt 2018 16:07
900 SEK
31 okt 2018 16:07
850 SEK
31 okt 2018 14:16
550 SEK
31 okt 2018 14:16
500 SEK
31 okt 2018 12:29
405 SEK
31 okt 2018 12:29
355 SEK
31 okt 2018 12:01
300 SEK