FLINTLÅSPISTOLER, ett par, signerade Jalabert Lamotte (?)

Stålskurna och guldtauscherade pipor och lås. Lås med signatur. Eldstålsfjäder med rulle. Guldpunsade fängpannor. Senare stockar med inläggningar och beslag i vitmetall och delvis förgyllda och märkta London. Längd 51 cm

Omarbetad.

Klubbat pris
43 000
3 795
3 959
Utropspris
30 000 SEK
Budhistorik (26 bud)
10
25 nov 2018 19:46
43 000 SEK
9
25 nov 2018 19:46
41 000 SEK
10
25 nov 2018 19:46
40 000 SEK
10
25 nov 2018 19:45
37 000 SEK
9
25 nov 2018 19:44
37 000 SEK
10
25 nov 2018 19:44
35 000 SEK
9
25 nov 2018 19:43
35 000 SEK
10
25 nov 2018 19:41
34 000 SEK
8
25 nov 2018 19:40
33 000 SEK
10
25 nov 2018 19:40
32 000 SEK
8
25 nov 2018 19:40
32 000 SEK
10
25 nov 2018 19:39
31 000 SEK
8
25 nov 2018 19:39
30 000 SEK
8
25 nov 2018 19:39
25 000 SEK
9
25 nov 2018 19:39
24 000 SEK
8
25 nov 2018 19:14
23 000 SEK
25 nov 2018 11:08
22 000 SEK
8
25 nov 2018 11:08
21 000 SEK
25 nov 2018 11:03
20 000 SEK
22 nov 2018 17:26
17 500 SEK
20 nov 2018 18:44
15 000 SEK
19 nov 2018 0:31
9 400 SEK
17 nov 2018 21:52
9 200 SEK
17 nov 2018 19:17
8 300 SEK
17 nov 2018 18:15
6 500 SEK
16 nov 2018 21:14
2 500 SEK
Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703