VÄRJA, Frankrike, 1800-tal

VÄRJA, Frankrike, 1800-tal

Rak klinga med ås. Förgyllt mässingsfäste med kavel av horn. Parerplåt dekorerad med fantrofé och askleiposstav. Fällbar inre parerplåt. Längd 93 cm

Personnummermärkt

Klubbat pris
1 107
101
107
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (19 bud)
25 nov 2018 19:58
1 107 SEK
25 nov 2018 19:58
1 007 SEK
25 nov 2018 19:44
950 SEK
25 nov 2018 19:44
900 SEK
25 nov 2018 19:44
900 SEK
25 nov 2018 13:48
850 SEK
24 nov 2018 23:44
800 SEK
24 nov 2018 23:44
750 SEK
24 nov 2018 21:05
716 SEK
24 nov 2018 21:05
666 SEK
24 nov 2018 15:21
650 SEK
24 nov 2018 15:21
600 SEK
18 nov 2018 21:53
550 SEK
18 nov 2018 20:13
500 SEK
18 nov 2018 9:19
450 SEK
18 nov 2018 9:19
400 SEK
18 nov 2018 9:19
400 SEK
16 nov 2018 18:17
350 SEK
16 nov 2018 11:28
300 SEK
Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703