SLAGLÅSPISTOLER, ett par, belgiska, 1800-talets mitt

I mahognyschatull. Räfflade pipor kaliber ca 11 mm. Boxlås med etsad dekor. Kolvar av elfenben. Längd 16,5 cm

Slitage. Schatull utan foder

Klubbat pris
6 800
600
626
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (27 bud)
11
25 nov 2018 18:36
6 800 SEK
8
25 nov 2018 18:36
6 650 SEK
8
25 nov 2018 18:36
6 600 SEK
11
25 nov 2018 18:36
6 400 SEK
8
25 nov 2018 9:45
6 200 SEK
10
25 nov 2018 9:45
6 000 SEK
10
25 nov 2018 9:44
5 800 SEK
8
25 nov 2018 9:44
5 600 SEK
10
24 nov 2018 21:14
4 800 SEK
8
24 nov 2018 21:14
4 600 SEK
8
24 nov 2018 19:57
4 500 SEK
24 nov 2018 10:02
4 300 SEK
8
24 nov 2018 10:02
4 100 SEK
24 nov 2018 10:02
4 005 SEK
8
23 nov 2018 10:14
3 801 SEK
23 nov 2018 10:14
3 601 SEK
21 nov 2018 0:31
3 600 SEK
8
20 nov 2018 23:24
3 400 SEK
9
20 nov 2018 23:24
3 400 SEK
8
20 nov 2018 22:59
3 200 SEK
17 nov 2018 20:11
3 000 SEK
17 nov 2018 19:08
2 200 SEK
17 nov 2018 15:18
2 000 SEK
17 nov 2018 10:16
1 100 SEK
17 nov 2018 0:12
1 000 SEK
16 nov 2018 22:15
900 SEK
16 nov 2018 19:32
300 SEK
Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703