William Anastasi

(USA, Född 1933)
William Anastasi
(USA, Född 1933)

WILLIAM ANASTASI, etsning, signerad och daterad '98. Ed 18/26.

Etsning, bildyta 20 x 29 cm, med ram 44 x 53 cm.

Klubbat pris
6 000
532
556
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (22 bud)
8
25 nov 2018 22:47
6 000 SEK
9
25 nov 2018 22:45
5 800 SEK
25 nov 2018 22:45
5 600 SEK
9
25 nov 2018 22:45
5 600 SEK
25 nov 2018 22:42
5 400 SEK
9
25 nov 2018 22:18
5 200 SEK
25 nov 2018 22:18
5 100 SEK
25 nov 2018 22:09
4 700 SEK
9
25 nov 2018 22:09
4 500 SEK
9
25 nov 2018 22:04
4 100 SEK
25 nov 2018 16:40
3 900 SEK
8
25 nov 2018 14:03
3 700 SEK
25 nov 2018 14:02
3 500 SEK
8
25 nov 2018 14:02
3 500 SEK
21 nov 2018 11:21
3 100 SEK
18 nov 2018 12:29
2 900 SEK
18 nov 2018 11:50
2 700 SEK
17 nov 2018 11:19
2 500 SEK
17 nov 2018 0:22
1 000 SEK
16 nov 2018 21:58
625 SEK
15 nov 2018 14:24
550 SEK
15 nov 2018 13:56
500 SEK

Louise Wrede
Louise Wrede
Specialist samtida konst, Private Sales
+46 (0)739 40 08 19