1094324

Michael Byron

(USA, Född 1954)
Michael byron, blandteknik på papper, signerad och daterad -89 a tergo.

MICHAEL BYRON, Blandteknik på papper, signerad och daterad -89 a tergo.

Utan titel. 25 x 17 cm.

Ej examinerad ur ram.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Klubbat pris
1 110
107
121
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (18 bud)
25 nov 2018 22:12
1 110 SEK
25 nov 2018 5:57
1 010 SEK
25 nov 2018 5:57
1 000 SEK
20 nov 2018 22:50
950 SEK
20 nov 2018 22:49
900 SEK