1097044

Roman Scheidl

(Österrike, Född 1949)
Roman scheidl, etsning, signerad och numrerad 40/40.

ROMAN SCHEIDL, Etsning, signerad och numrerad 40/40.

Utan titel. 12 x 9 cm.

Ej examinerad ur ram.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Klubbat pris
559
55
63
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (6 bud)
25 nov 2018 20:50
559 SEK
25 nov 2018 20:50
509 SEK
25 nov 2018 19:31
450 SEK
25 nov 2018 19:31
400 SEK
25 nov 2018 11:58
350 SEK