MASK, Afrika, 1900-tal.

MASK, Afrika, 1900-tal.

Trä. Skuren dekor. 16 x 14 cm.

Slitage. Maskstungen.

Tillhör Lars-Yngve Johanssons samling E323.

Klubbat pris
2 500
221
230
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (29 bud)
13 mar 2019 19:52
2 500 SEK
13 mar 2019 19:52
2 500 SEK
13 mar 2019 19:51
2 300 SEK
13 mar 2019 19:51
2 100 SEK
13 mar 2019 19:45
1 903 SEK
13 mar 2019 19:45
1 803 SEK
13 mar 2019 17:15
1 703 SEK
13 mar 2019 16:37
1 603 SEK
13 mar 2019 16:37
1 600 SEK
13 mar 2019 15:46
1 503 SEK
13 mar 2019 15:46
1 403 SEK
12 mar 2019 12:21
1 301 SEK
12 mar 2019 12:21
1 201 SEK
12 mar 2019 9:53
1 101 SEK
12 mar 2019 9:19
1 001 SEK
12 mar 2019 9:19
1 000 SEK
10 mar 2019 20:21
951 SEK
10 mar 2019 20:21
901 SEK
10 mar 2019 20:21
809 SEK
10 mar 2019 20:21
759 SEK
5 mar 2019 16:52
708 SEK
5 mar 2019 16:52
658 SEK
5 mar 2019 16:51
607 SEK
5 mar 2019 16:51
557 SEK
5 mar 2019 16:51
500 SEK
5 mar 2019 16:51
450 SEK
5 mar 2019 16:40
400 SEK
5 mar 2019 16:40
350 SEK
4 mar 2019 20:08
300 SEK
Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02