Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine F766
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285

ÖRONLAPPSFÅTÖLJ. Queen Anne-stil, 1800-tal

Helstoppad, sitsen med lös plymå. På svängda ben av mahogny. Sitthöjd ca 52, höjd ca 132 cm.

Slitage, ett framben med lagning.

Tillhör Lars-Yngve Johanssons samling E323.

Klubbat pris
6 250
606
693
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (23 bud)
13 mar 2019 20:01
6 250 SEK
13 mar 2019 19:47
6 050 SEK
13 mar 2019 19:47
6 000 SEK
13 mar 2019 19:43
5 850 SEK
13 mar 2019 19:42
5 650 SEK
13 mar 2019 19:42
5 500 SEK
13 mar 2019 19:42
5 300 SEK
13 mar 2019 19:42
5 100 SEK
13 mar 2019 19:40
4 900 SEK
13 mar 2019 19:40
4 700 SEK
13 mar 2019 19:40
4 500 SEK
13 mar 2019 19:40
4 300 SEK
13 mar 2019 19:40
4 100 SEK
13 mar 2019 19:40
3 900 SEK
13 mar 2019 19:39
3 700 SEK
13 mar 2019 19:39
3 500 SEK
13 mar 2019 19:19
3 300 SEK
13 mar 2019 19:19
3 100 SEK
11 mar 2019 18:43
2 700 SEK
11 mar 2019 18:43
2 500 SEK
9 mar 2019 11:22
2 400 SEK
8 mar 2019 19:06
2 200 SEK
1 mar 2019 20:26
2 000 SEK