ÖRONLAPPSFÅTÖLJ. Queen Anne-stil, 1800-tal

Helstoppad, sitsen med lös plymå. På svängda ben av mahogny. Sitthöjd ca 52, höjd ca 132 cm.

Slitage, ett framben med lagning.

Tillhör Lars-Yngve Johanssons samling E323.

Klubbat pris
6 250
552
576
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (23 bud)
13 mar 2019 20:01
6 250 SEK
13 mar 2019 19:47
6 050 SEK
13 mar 2019 19:47
6 000 SEK
13 mar 2019 19:43
5 850 SEK
13 mar 2019 19:42
5 650 SEK
13 mar 2019 19:42
5 500 SEK
13 mar 2019 19:42
5 300 SEK
13 mar 2019 19:42
5 100 SEK
13 mar 2019 19:40
4 900 SEK
13 mar 2019 19:40
4 700 SEK
13 mar 2019 19:40
4 500 SEK
13 mar 2019 19:40
4 300 SEK
13 mar 2019 19:40
4 100 SEK
13 mar 2019 19:40
3 900 SEK
13 mar 2019 19:39
3 700 SEK
13 mar 2019 19:39
3 500 SEK
13 mar 2019 19:19
3 300 SEK
13 mar 2019 19:19
3 100 SEK
11 mar 2019 18:43
2 700 SEK
11 mar 2019 18:43
2 500 SEK
9 mar 2019 11:22
2 400 SEK
8 mar 2019 19:06
2 200 SEK
1 mar 2019 20:26
2 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

280. Anders Widoff, "Grammatik: 1 och 2".
Utropspris
180 000 - 200 000 SEK
Budhistorik
150 000

ditt bud
145 000

ditt bud
Aktuellt bud:
150 000 SEK